Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... parcare de catre persoana cu handicap
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

parcare de catre persoana cu handicap

eu am un talon de handicap european , si cand nu gasesc locul pentru persoane cu handicap parchez unde este loc. In orice tara al comunitatii se pare ca este corect, in Romania se pare ca nu......primesti amenda pentru ca nu ai tichet platit....este o gluma, sau este adeverat? Cu Handicap reconoscut de 98% trebuie sa platesc parcare????????

franco55 a scris:

eu am un talon de handicap european , si cand nu gasesc locul pentru persoane cu handicap parchez unde este loc. In orice tara al comunitatii se pare ca este corect, in Romania se pare ca nu......primesti amenda pentru ca nu ai tichet platit....este o gluma, sau este adeverat? Cu Handicap reconoscut de 98% trebuie sa platesc parcare????????

D

franco55 a scris:

eu am un talon de handicap european , si cand nu gasesc locul pentru persoane cu handicap parchez unde este loc. In orice tara al comunitatii se pare ca este corect, in Romania se pare ca nu......primesti amenda pentru ca nu ai tichet platit....este o gluma, sau este adeverat? Cu Handicap reconoscut de 98% trebuie sa platesc parcare????????

D

franco55 a scris:

eu am un talon de handicap european , si cand nu gasesc locul pentru persoane cu handicap parchez unde este loc. In orice tara al comunitatii se pare ca este corect, in Romania se pare ca nu......primesti amenda pentru ca nu ai tichet platit....este o gluma, sau este adeverat? Cu Handicap reconoscut de 98% trebuie sa platesc parcare????????

D

franco55 a scris:

eu am un talon de handicap european , si cand nu gasesc locul pentru persoane cu handicap parchez unde este loc. In orice tara al comunitatii se pare ca este corect, in Romania se pare ca nu......primesti amenda pentru ca nu ai tichet platit....este o gluma, sau este adeverat? Cu Handicap reconoscut de 98% trebuie sa platesc parcare????????

D

franco55 a scris:

eu am un talon de handicap european , si cand nu gasesc locul pentru persoane cu handicap parchez unde este loc. In orice tara al comunitatii se pare ca este corect, in Romania se pare ca nu......primesti amenda pentru ca nu ai tichet platit....este o gluma, sau este adeverat? Cu Handicap reconoscut de 98% trebuie sa platesc parcare????????

D