Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Profitul reinvestit
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Profitul reinvestit

Buna ziua!
Reglementarile in vigoare privind impozitul pe profitul reinvestit - se refera doar la categoria mijloacelor fixe de natura echipamentelor tehnologice, sau la orice alta investitie (cladiri, terenuri) facuta in vederea dezvoltarii activitatii unei societati?
Din pacate se refera doar la categoria indicata de Dvs. in prima varianta... :(
Multumesc mult!