Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... PROTECTIA CONSUMATORULUI
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

PROTECTIA CONSUMATORULUI

Buna dimineata, intrebare !
Am avut o reclamatie la ANPC de unde am primit raspunsul :
"Operatorul economic a fost sanctionat contraventional conform legislatiei in vigoare."
Am posibilitatea sa aflu mai mult ??? Sau cum a fost sanctionat ? Cu ce suma ?
~ Conținut șters la cerere ~
La cate se intampla in tara noastra .... de unde stiu eu ca este adevarat ????
Nu avem dreptul sa stim exact ?
daca vreti sa mai obtineti ceva de la operatorul economic va puteti indrepta impotriva lui in instanta.
Va multumesc !!!