Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Foto in dosar penal
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Foto in dosar penal

Buna seara. Intr un dosar penal, reprezentantul partii adverse respectiv inculpatul a depus la dosar fotografii cu fiica mea fara a a avea acceptul meu. Foto nu sunt utile cauzei. Mentionez ca fiica este minoră. Cum răspunde persoana responsabilă ca a depus acele poze fără acceptul meu?
~ Conținut șters la cerere ~