Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Proces penal Germania
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Proces penal Germania

Bună ziua ! Cum se pot vedea dosarele online in Germania ?
Exista acel portal al instanțelor unde pot cauta dupa numarul de dosar sau dupa nume? Și daca da care ar fi acela?
Mulţumesc!
BIU"
Amis amar
Doresc să aflu dac am vrun dosar în Germania sau fac am vreo problemă în Germania va mulțumesc sau dac exist vrun portal de instanta

Bună ziua aș dori să aflu dac am vrun dosar în Germania sau o reținere am o faptă penală dar ie veche din 2017 mă puate ajuta cine va cum pot sa aflu despre un dosar sau exista vreun portal unde poți să caut dosar penale după nume va mulțumesc
Levers a scris:

Amis amar