avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 614 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Proces penal Germania
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Proces penal Germania

Bună ziua ! Cum se pot vedea dosarele online in Germania ?
Exista acel portal al instanțelor unde pot cauta dupa numarul de dosar sau dupa nume? Și daca da care ar fi acela?
Mulţumesc!
Cel mai recent răspuns: Levers , utilizator 09:15, 9 Noiembrie 2023
BIU"
Amis amar
Doresc să aflu dac am vrun dosar în Germania sau fac am vreo problemă în Germania va mulțumesc sau dac exist vrun portal de instanta

Bună ziua aș dori să aflu dac am vrun dosar în Germania sau o reținere am o faptă penală dar ie veche din 2017 mă puate ajuta cine va cum pot sa aflu despre un dosar sau exista vreun portal unde poți să caut dosar penale după nume va mulțumesc
Levers a scris:

Amis amar

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Portalul instantelor de judecata.modificari care nu cred ca sunt bune. CLAUDIU LASCOSCHI CLAUDIU LASCOSCHI Am observat de cateva zile ca portalul instantelor de judecata a suferit anumite modificari si nu se mai pot gasi anumite dosare. Adica doar daca cunosti ... (vezi toată discuția)
Stare dosar unko28 unko28 Unde pot gasi pe internet solutionarea unui dosar penal intocmit de inspectoratul de politie al unei localitati. Spre exemplu poti afla starea unui dosar ... (vezi toată discuția)
Informatii despre un dosar penal kameliacalinescu kameliacalinescu buna seara!as dori sa stiu daca exista posibilitatea sa aflu daca nepotul meu are dosar penal? unde gasesc asemenea informatii? (vezi toată discuția)