avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 627 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Informatie sesizare pensie de handicap nemeritată
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Informatie sesizare pensie de handicap nemeritată

Buna ziua cunosc o persoana care primeste pensie de disabilitate si el este sanatos tun nu are nimic cum pot depune o sesizare iel este din maramures asemenea persoane inseala statu roman de 7 ani ia medicamentele si dupa le arunca la gunoi
Ultima modificare: Joi, 13 Februarie 2020
Manuela Rășină, administrator

Alte discuții în legătură

Informati adrianadoina@hotmail.it adrianadoina@hotmail.it Cineva sia facut pensie de disabilitate pe bani unde se poate depune sesizare aceasta persoana este din sugatag maramures sint 7 ani ca ia pensie ilegala (vezi toată discuția)
Pensie de boala mentinuta pe nedrept dodopch dodopch Buna ziua, am o intrebare.. eu lucrez in Italia si am un coleg care in Romania e pensionat de foarte mult timp pe caz de boala, anual in lunile mai-iunie merge ... (vezi toată discuția)
Pensie alimentara utilizatoare utilizatoare buna ziua. tatal este belgian si traieste in franta unde are propria afacere.fetita are nationalitatea romana fiind nascuta aici si tatal a recunoscut-o.unde ... (vezi toată discuția)