Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Informatie sesizare pensie de handicap nemeritată
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Informatie sesizare pensie de handicap nemeritată

Buna ziua cunosc o persoana care primeste pensie de disabilitate si el este sanatos tun nu are nimic cum pot depune o sesizare iel este din maramures asemenea persoane inseala statu roman de 7 ani ia medicamentele si dupa le arunca la gunoi
Manuela Rășină, administrator