avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 411 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Ajutoare pentru firmele aflate in dificultate
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Ajutoare pentru firmele aflate in dificultate

Am citit in ziar despre autorizarea de catre CE a unor ajutoare pentru firmele aflate in dificultate financiara din cauza crizei economce. Cunoaste cineva amanunte despre procedura de solicitare a acestora?
Cel mai recent răspuns: luiza2008 , utilizator 10:27, 10 Decembrie 2009
Buna ziua,
Intr-adevar Comisia Europeana a aprobat acordarea de ajutoare pentru firmele aflate in dificultate.
www.avocatnet.ro/content/art...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Șomerii pot accesa fonduri europene ? teodora.nenciu teodora.nenciu Buna ziua, Am citit acest articol Somerii care vor sa puna pe picioare o afacere, dar nu au banii necesari, vor beneficia, de la 1 ianuarie, de conditii ... (vezi toată discuția)
Schema de ajutor financiar de pina la 500.000 euro acordat firmelor serban any maria serban any maria Va rog sa-mi spuneti daca se cunoaste data de la care se pot depune cererile de ajutor financiar de pina la 500.000 euro acordat firmelor aflate in ... (vezi toată discuția)
Cota penalitati impozit minim neplatit vali poe vali poe buna ziua am auzit asrazi la radio ca guvernul ar fi micsorat procentul de penalitati ptr neplata impozit de la 0.1% pe zi la 0.05%pe zi este adevarat?de ... (vezi toată discuția)