Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Ajutoare pentru firmele aflate in dificultate
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Ajutoare pentru firmele aflate in dificultate

Am citit in ziar despre autorizarea de catre CE a unor ajutoare pentru firmele aflate in dificultate financiara din cauza crizei economce. Cunoaste cineva amanunte despre procedura de solicitare a acestora?
Buna ziua,
Intr-adevar Comisia Europeana a aprobat acordarea de ajutoare pentru firmele aflate in dificultate.
www.avocatnet.ro/content/art...