Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cum rezolv problema cu camerele de supraveghere
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Cum rezolv problema cu camerele de supraveghere

Buna Ziua ma numesc Florin si vin cu o problema .Am un vecin care si-a instalat camere de supraveghere si are două camere care bate la mine si la vecin si pe drumul public am informat poliția dar nu a luat nicio măsură a zis ca nu-i de competenta lor ce pot să fac în acest caz
www.dataprotection.ro