Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Perioada după șomajul tehnic
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Perioada după șomajul tehnic

Bună ziua! După terminarea șomajului tehnic la contract de munca nedeterminat, angajatorul poate să nu te mai primească la muncă? Sau este obligat să o facă? Ce alternativa ar fi? Mulțumesc anticipat
Poate decide concedierea salariatllor dupa somaj tehnic.