Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie invaliditate mai mica decit pensia sociala ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie invaliditate mai mica decit pensia sociala minima

Buna ziua!
Cind decizia pensiei de invaliditate este mai mica decit pensia sociala minima de 704 lei, se ia intra in plata valoarea conform deciziei sau valoarea pensiei sociale minime?
Va multumesc!
Veți primi pe cupon 704 lei.
Multumesc pentru raspuns!