avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 217 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Amenda circulatie Bulgaria
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Amenda circulatie Bulgaria

Am primit de plata o amenda pe teritoriul Bulgariei si as dori sa stiu daca o platesc in euro sau leva,
Cel mai recent răspuns: Ionut.ion , utilizator 14:04, 4 Mai 2020
Eu as plati in moneda in care a fost emisa amenda, sa nu existe apoi diferente datorita cursului valutar sau de orice alta natura.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

tarife in valuta ptr.bilete de avion barbutadddddddddddddd barbutadddddddddddddd Am urmatoarea problema si as dori daca stie,sa ma ajute cineva!! Pentru o deplasare in strainatate,am contractat mai multe bilete de avion. -am contractat ... (vezi toată discuția)
Buna ziua azi am observat la banca unicredit ca : la o plata ... mircea.g mircea.g buna ziua azi am observat la banca Unicredit ca : la o plata facuta in Bulgaria in leva cu cardul de lei, suma de fapt a fost convertita in Euro si apoi in ... (vezi toată discuția)
Amendă radar bulgaria gheo304 gheo304 Ieri am primit o amendă radar din Bulgaria. Fapta a fost comisă în data de 12.03.2017! Mi se indică să fac o plată de 100. Leva într-un cont al Băncii ... (vezi toată discuția)