Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Amenda circulatie Bulgaria
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Amenda circulatie Bulgaria

Am primit de plata o amenda pe teritoriul Bulgariei si as dori sa stiu daca o platesc in euro sau leva,
Eu as plati in moneda in care a fost emisa amenda, sa nu existe apoi diferente datorita cursului valutar sau de orice alta natura.