Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Stagiul de cotizare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Stagiul de cotizare

Am 70 ani si sunt pensionar. Am lucrat in tara si in Italia o perioada de timp. Am facut un contract pe perioada cat am lucrat in strainatate cu Casa de Pensii si am platit lunar contributia. As dori sa stiu daca Casa dePensii imi poate elibera ,contra cost daca e necesar, o adeverinta cu cu stagiul meu de contributii, pentru ca ceva nu este in regula.
ivanvintilica, utilizator