Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Grupa de muncă
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Grupa de muncă

Bună ziua unchiul meu a lucrat la CEC 16 ani ca și paznic cu permis de port arma la ce grupă de muncă se încadrează!Mulțumesc anticipat!
roxana g23, utilizator
Poate beneficia de grupa de munca numai daca firma si locul de munca sunt incadrate in grupa de munca si persoana a fost nominalizata prin document intern al firmei ca beneficiar de grupa de munca.