avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 615 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Lichidarea la zi
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Lichidarea la zi

Cum pot sa imi dau demisia la zi pentru ca mi am găsit în alta parte de munca? Menționez faptul ca am avut mai multe neintelegeri cu sefa mea și la actualul loc de munca nu se poarta masca și nici distanțarea sociala. Cum as putea face sa nu am dispute la plecare? Mulțumesc.

Alte discuții în legătură

Reclamatie Ruxandra2204 Ruxandra2204 unde se reclama faptul ca la locul de munca nu se poarta masca si nu se respecta distantarea sociala obligatorie. ? Cei care poarta sunt pusi in pericol de ... (vezi toată discuția)
Demisia fara preaviz MMar1us MMar1us Buna ziua . Pentru mine o demise a ajuns o problema pentru mine , joi dimineaza eu si cu o colega am fost sa ne dam demisia de la locul actual de munca motivu ... (vezi toată discuția)
Schimbarea locului de munca Robustus Robustus Am fost angajat ca tamplar sef, la un atelier de tamplarie, timp de aprox. 7 ani. Toate erau ok, pana in vara anului 2008, cand au inceput sa apara ... (vezi toată discuția)