Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Poate fi considerat week-endul ca facand parte din ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Poate fi considerat week-endul ca facand parte din concediu de ...

Poate fi considerat week-endul ca facand parte din concediu de odihna, daca este inclus in intervalul a 10 zile de co lucratoare ?
Serviciile turistice ar trebui impozitate pe aceasta perioada ?
Week-endul nu face parte din perioada de concediu de odihna,