avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 191 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Arhiva Griro
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Arhiva Griro

Buna seara.Va rog frumos,daca imi poate spune cineva,unde se afla arhiva uzinelor de utilaj chimic Grivita Rosie,denumita mai tarziu Griro.Sotul meu se pensioneaza si are nevoie de acolo de adeverinte necesare la casa de pensii.Multumesc.
Ultima modificare: Miercuri, 22 Iulie 2020
Aida2016, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:40, 15 Februarie 2024
GRIRO S.A. Sediul social: Bucureşti, Calea Griviţei nr. 355-357, Sector 1,
[ link extern ] /
Buna ziua am lucrat la Grivita Rosie in perioada 1985 -1990 am nevoie de adeverintă pentru pensionare cu ani de vechime stie cineva unde sant arhivele .
Incercati aici
[ link extern ] /
Am nevoie de o adeverinta de pensionare de la fost Grivita Rosie (GRIRO) unde am lucrat pana in 1986. Unde este acum arhiva GRIRO? Sau unde sa contactez.
La fel daca cineva stie unde este acum arhiva FECNE (fosta parte din IMGB) pentru aceiasi problema. Am lucrat acolo din 1986 pana in 1995.
Ultima modificare: Joi, 15 Februarie 2024
Dragodanesti, utilizator
Noi am luat adeverintele chiar din incinta Grivita Rosie,actual Griro.Asta in 2021.Atunci nu mutase actele in nici o arhiva privata.Incercati poate mai e si acum acolo.Noi am luat adeverintele pentru perioada 1979-1990.Intrebati la poarta si va indruma!

Alte discuții în legătură

In perioada 1981-1990 am lucrat timp de aproape 9 ani la uzina ... marius teodorescu marius teodorescu In perioada 1981-1990 am lucrat timp de aproape 9 ani la Uzina de Tevi Republica, la doua sectii. Ultima dintre ele, sectia Grivita, a devenit incepind din ... (vezi toată discuția)
Obtinere grupa munca zbrancav@yahoo.com zbrancav@yahoo.com adresa IMGB DOSAN GRUP de unde as putea obtine vechimea cu privire la grupa de munca. va multumesc. (vezi toată discuția)
Arhive cărți munca Carnicu Carnicu Va rog sa mă ajutați cu informații despre arhivă următoarelor societăți: C.M.C.I.B.- uzina București 1973 -1976; I.U.I.U. ISLAZ Alexandria ... (vezi toată discuția)