Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Suspendare permis conducere
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Suspendare permis conducere

Buna ziua! Nu stiu daca aceasta intrebare tine de dvs dar va rog sa ma lamuriti daca puteti.
In cazul in care este suspendat permisul de conducere pt 30 de zile pt neacordarea prioritatii la finalul celor 30 de zile se da examen sau se inapoiaza direct permisul?
Multumesc!
AndreeaGeorgiana2019, utilizator
Vi se restituie permisul.
Multumesc!