Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Angajatorul a montat camera audio video in interiorul ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Angajatorul a montat camera audio video in interiorul masinii ...

Angajatorul a montat camera qudio video in interiorul masinii de serviciu.
Este legal sa filmeze fara acordul salariatului?
Baza legala imi puteti spune
alexandru andra, utilizator