avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 752 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Îmi puteți spune va rog cum calculam cas ul in ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Îmi puteți spune va rog cum calculam cas ul in concediu prenatal? ...

Îmi puteți spune va rog cum calculam cas ul in concediu prenatal?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:43, 12 August 2020
Vedeti daca va ajuta acest link
[ link extern ]
Am calculat indemnizația de maternitate cu acest calculator și din cate observ nu se oprește cas.Oare este decontat de stat ?
Uitati un alt calculator
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediu medical de maternitate Adelina Matei Adelina Matei Buna! Va rog sa ma indrumati, angajata mea a intrat incepand cu 1 in perioada prenatala, mi-a adus concediu medical de maternitate, eu il operez in saga, dar ... (vezi toată discuția)
Buna seara ,va rog dacă se poate un calcul pt un prenatal cu ... cristinaneagoe992@yahoo.com cristinaneagoe992@yahoo.com Buna seara ,va rog dacă se poate un calcul pt un prenatal cu salar minim anual începând cu data de 01.09.2021 (vezi toată discuția)
Prenatalul Silvia viola Silvia viola Buna ziua!concediul prenatal se plateste cu 85 %din media salariului brut pe ultimele 6 luni?se mai impoziteaza ceva,dupa acest calcul?? (vezi toată discuția)