Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Îmi puteți spune va rog cum calculam cas ul in ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Îmi puteți spune va rog cum calculam cas ul in concediu prenatal? ...

Îmi puteți spune va rog cum calculam cas ul in concediu prenatal?
Vedeti daca va ajuta acest link
[ link extern ]
Am calculat indemnizația de maternitate cu acest calculator și din cate observ nu se oprește cas.Oare este decontat de stat ?
Uitati un alt calculator
[ link extern ]