avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 640 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua, Nu am stiut de OUG 92/2020 si prin urmare ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua, Nu am stiut de OUG 92/2020 si prin urmare nu am depus ...

Buna ziua,
Nu am stiut de OUG 92/2020 si prin urmare nu am depus la AJOFM actele pt cei 41,5 % aferenti lunii iunie.
Am depus pentru lunile iulie si august.
Pot sa depun in continuare si pt luna septembrie(3 luni cum scrie in oug 92/2020) .
Va multumesc!

Alte discuții în legătură

Buna ziua, nu am stiut de oug 92/2020 si prin urmare nu am depus ... steef steef Buna ziua, Nu am stiut de OUG 92/2020 si prin urmare nu am depus la AJOFM actele pt cei 41,5 % aferenti lunii iunie. Astazi am depus pentru luna iulie ... (vezi toată discuția)
Pot sa mai depun cerere de recuperare 41,5% in octombrie pentru ... econo econo Pot sa mai depun cerere de recuperare 41,5% in octombrie pentru luna septembrie, tinand cont ca nu am depus ptr. Iunie ci doar ptr.iulie si august? Un ... (vezi toată discuția)
Subventie 41, 5 % contestatie anofm allinne_av allinne_av Buna ziua! Daca se poate sa ma ajutati cu urmatoarea problema. S-a emis OUG 92/2020 in sprijinul angajatorilor pe perioada de urgenta si pe perioada de ... (vezi toată discuția)