Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale autorizare protectia mediului
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

autorizare protectia mediului

Vreau sa ma reautorizez la agentia de protectia mediului, autorizatia veche mi-a expirat. Dupa ce voi depune setul de acte, procedura fiind in mai multe etape , sau ceva de genul asta, voi putea reincepe activitatea pana mi se va elibera autorizatia?
Depunerea actelor pentru reautorizare nu echivaleaza cu obtinerea autorizatiei!
Cu alte cuvinte daca reincepeti activitatea si sunteti controlat veti fi sanctionat conform prevederilor legale ca functionand fara sa aveti autorizatia de mediu!B-)
Adreseaza un mesaj privat consultantului kamuria, care lucreaza la un apm!
E o fata de treaba , care te va lamurii urgent!
multumesc, si la multi ani!
Desfasurati activitatea pe propria raspundere pana ce se elibereaza autorizatia de mediu. Daca vine un control, platiti amenda.
cat e amenda fara autorizatie de mediu?