Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Buna ziua, as putea sa ocup postul de asistent social ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Buna ziua, as putea sa ocup postul de asistent social din cadrul ...

Buna ziua, as putea sa ocup postul de asistent social din cadrul unei primarii daca am urmat un curs de ,,Tehnician in asistenta sociala" organizat de CCSE , curs acreditat ANC?...Mentionez ca detin diploma de licenta in alt domeniu....Va multumesc!
Ampvn, utilizator