Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... TAXA TIMBRU CERERE INTERVENTIE ACCESORIE-nu stiu daca ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

TAXA TIMBRU CERERE INTERVENTIE ACCESORIE-nu stiu daca se plateste o taxa de timbru ,daca da , care este valoare acesteia..sau daca este scutita de plata acestei taxe ? Multumesc !

TAXA TIMBRU CERERE INTERVENTIE ACCESORIE
Da, se taxeaza cu 20 lei-art 27 Oug 80/2013.
Mulțumesc pentru timpul si informatia acordate!
Toate cele bune!

Madalina Pascu a scris:

Da, se taxeaza cu 20 lei-art 27 Oug 80/2013.