Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Facilitatile privind reducerile la impozitul pe profit ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Facilitatile privind reducerile la impozitul pe profit prin cresterea capitalurilor proprii?

Daca se distribuie dividende la luna decembrie 2020 catre asociatul unic nerezident pentru a beneficia de facilitatile privind reducerile la impozitul pe profit prin cresterea capitalurilor proprii pe perioada anilor 2021-2025 se considera ca fiind aranjament transfrontalier raportabil conform DAC6?
george-neagu, moderator