Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Plata carantinare covid
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Plata carantinare covid

Cine plateste si cum carantinarea lucratorilor detasati intr-un stat UE (ex Belgia).
Este corect sa li se ceara acestora sa munceasca in week-end in contul acelor zile?
Daca exista o reglementare in acest sens o puteti numi?
mariana bogdana, utilizator