Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... deschidere firma transport marfa cu duba de 3,5t
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

deschidere firma transport marfa cu duba de 3,5t

buna seara!
as dori sa infiintez un srl de transport marfa intern cu duba de 3,5 tone. ce acte si autorizatii sunt necesare? m.ar interesa toti pasii pt ca afacerea sa fie legala si sa nu intampin probleme, precum amenzi pt lipsa autorizatii etc.
Daca aveti putin timp disponibil, as aprecia mult orice informatie primita!
Alexalivia, utilizator