Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Dacă soția mea a avut concediu medical,eu mai pot ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Dacă soția mea a avut concediu medical,eu mai pot lua indemnizația ...

Dacă soția mea a avut concediu medical,eu mai pot lua indemnizația de 75% pentru zilele libere plătite?Vă mulțumesc !
Pentru aceeasi perioada sau perioada diferita?
Pentru aceiași perioadă
In speta, nu puteti beneficia de acea indemnizatie.