Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Vaccinare Hepatita B in maternitate
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Vaccinare Hepatita B in maternitate

Buna seara, tocmai am descoperit ca fetitei mele la natere in maternitate nu i s a facut vaccinul pentru Hepatita B care se face in primele 24h. Nu am fost intrebata si nici nu am refuzat acest vaccin , eu fiind de acord cu vaccinarea. Daca as da in judecata acest spital privat as putea avea castig de cauza? Mentionez ca au trecut 3a insa abea acum am descoperit ca nu apare trecut in carnetul de vaccinare. Multumesc!
AntoniaDindar, utilizator