Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... procent taxe si impozite din venitul pentru un spatiu ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

procent taxe si impozite din venitul pentru un spatiu comercial

Buna ziua,
Poate cineva sa ma ajute sa calculez impozitul la stat pentru un spatiu comercial pe care l-am dat inspre inchiriere cu un venit de 650 Euro?
Nu stiu care este procentul pe care mi-l opreste statul pentru taxe si impozite la aceasta suma. Trebuie sa calculez pentru fiecare luna, respectiv tot anul.

Multumesc pentru ajutor!
Univ, utilizator