Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Buna tuturor Cum se poate schimba destinatia unui ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Buna tuturor Cum se poate schimba destinatia unui spatiu comercial ...

Buna tuturor Cum se poate schimba destinatia unui spatiu comercial in locuinta ? daca se poate va rog un nr de contact care este in domeniu. in Constanta Va multumesc
spsp, utilizator
Prin amenajarea corespunzătoare a acestuia, după acordul prealabil al proprietarului și încheierea unui contract.
Trebuie sa obtineti un certificat de urbanism in acest sens.
multumesc pentru raspuns eu detin toata cladirea