Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... microgranturi pt imm-uri: librarii
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

microgranturi pt imm-uri: librarii

buna ziua. as dori sa stiu daca aveti informatii legate de microgranturile care se acorda pt imm-uri, in special MASURA D- Granturi pt librarii, ma intereseaza. care sunt conditiile de eligibilitate, care este procedura, ce documente se intocmesc si unde trebuie depuse. multumesc.
cristina_huszarr, utilizator