Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua, As vrea sa stiu daca pentru o persoana ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua, As vrea sa stiu daca pentru o persoana angajata din ...

Buna ziua,
As vrea sa stiu daca pentru o persoana angajata din somaj si avand varsta de peste 45 de ani.cu studii superioare ,societatea beneficiaza de subventie cf lg 76/2002.
Multumesc