Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Ordinul de deplasare la bugetari.
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Ordinul de deplasare la bugetari.

La ordinul de deplasare la bugetari se poate deconta doar combustibilul fara cazare sau diurna si din ce articol bugetar (cel de diurna sau cheltuieli cu combustibilul)?
george-neagu, moderator
Deplasarea in interes de serviciu - delegatie -?
Da