Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... datele de contact ale presedintelui si ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

datele de contact ale presedintelui si administratorului asocia;iei ...

datele de contact ale presedintelui si administratorului asocia;iei de proprietari sunt date publice. Acestea pot fi comunicate de primarie agentilor economici?
Administratorul de imobil poate exercita responsabilitatile aferente functiei in baza cursurilor de perfectionare sustinute de serviciile din primarie care detin listele tuturor administratorilor de imobile persoane fizice si juridice
Primariile detin drep legal sa comunice agentilor economici datele de contact ale reprezentantilor asociatiilor de proprietari