Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Unde și cui poți să reclami pe cineva care deține ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Unde și cui poți să reclami pe cineva care deține arma de ...

Unde și cui poți să reclami pe cineva care deține arma de foc și arbaleta pentru braconaj, fara nici un fel de document. Iar poliția, paznicul de vânătoare , membrii clubului de vânătoare știe și este acoperit
Depunetio sesizare la Inspectoratul General al Poliției Române- Direcţia Arme, Explozivi şi Substanţe Periculoase, Adresa: Şos. Ştefan cel Mare, nr. 13-15, Bucureşti - Sector 2.

Cornel Vasile, Consilier juridic