Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Buna ziua! Am pus o intrebare si vad ca am primit un ...
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Buna ziua! Am pus o intrebare si vad ca am primit un raspuns ...

Buna ziua! Am pus o intrebare si vad ca am primit un raspuns , dar nu pot sa-l vizualizez. Cum procedez?
in realitate, nu ati primit niciun raspuns, de aia nu aveti ce vedea.
Multumesc! Eu am vazut ca apare un mesaj dar cred ca era ,de fapt,mesajul meu, postarea mea.
Se contorizeaza și mesajul postat de dvs.