Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Asistenta juridică in București
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Asistenta juridică in București

Nu sunt din capitala, muncesc in afara tarii, am intrat intr-un bucluc si cred ca o sa am nevoie de asistenta juridica si reprezentare in viitorul apropiat in București. Si chiar daca toate acestea nu vor fi necesare, as vrea sa discut, cel puțin, cu un avocat specializat in drept penal. Cum menționam la-nceput, nu sunt din zona si nu cunosc pe nimeni in domeniu, nu am avut de-a face cu astfel de situatii pana acum, idee in care as aprecia cateva recomandari, daca forumul permite asa ceva.
Va multumesc anticipat.

gi-jane2, moderator