Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Teren extravilan/intravilan fara drum de acces
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Teren extravilan/intravilan fara drum de acces

Buna seara, vin cu o intrebare catre dvs.
Am achiziționat acum o lună un teren extravilan. fara drum de acces în prezent de la drumul principal. Terenul va intra in intravilan in acest an si ne intereseaza ce demers legal ar trebui facut pentru a avea drum. Zona in prezent nu are PUZ.ul intocmit. Ce optiuni avem? Multumesc
CrisV21, utilizator