avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 478 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Care este procedura de restructurare a obligatilor ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Care este procedura de restructurare a obligatilor bugetare restante?

Care este procedura de restructurare a obligatilor bugetare restante din 2018 ce masuri de restructurare sau anulare a acestor obligati la bugetul de stat.
Ce conditii trebuie pentru a beneficia de anularea debitului aferent perioadei pana 2018?
Multumesc cu stima Iarca Sorin
Ultima modificare: Marți, 28 Septembrie 2021
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Scutire penalitati la firme,daca se face plata datoriilor pana la 31 decembrie. getic2000 getic2000 Buna ziua,nu stiu daca am inteles bine din ce a zis domnul Boc intr-o zi la televiziune legat de scutirea de plata a penalitatilor firmelor daca se platesc ... (vezi toată discuția)
Oug 44/2015 buget local chivuflaviana chivuflaviana Buna ziua, am dorit sa beneficiem de facilitatile fiscale acordate in baza OUG 44/2015,astfel in Dec 2015 am facut o cerere catre Primaria Barcanesti Prahova, ... (vezi toată discuția)
Oug 44/2015 - taxe locale borcuta borcuta Buna ziua, La data de 30.09.2015 sunt inregistrat cu un debit reprezentand datorie principala la bugetul local (A). Pana la data de 31.03.2016 am achitat ... (vezi toată discuția)