Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Care este procedura de restructurare a obligatilor ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Care este procedura de restructurare a obligatilor bugetare restante?

Care este procedura de restructurare a obligatilor bugetare restante din 2018 ce masuri de restructurare sau anulare a acestor obligati la bugetul de stat.
Ce conditii trebuie pentru a beneficia de anularea debitului aferent perioadei pana 2018?
Multumesc cu stima Iarca Sorin
george-neagu, moderator