Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale ROL primarie (Impozite şi taxe locale)
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

ROL primarie (Impozite şi taxe locale)

Salut!
Pana acum o luna am avut domiciliul la adresa parintilor, mi-am schimbat buletinul pe adresa unde detin apartamentul si incerc sa imi trec aseturile (masina) pe noua adresa, doar ca, tanti de la primaria unde am avut domiciliul ma pune sa platesc impozitele la casa, la terenul la tot ce apartine parintilor. Mentionez ca acolo exista un singul ROL, cel al tatalui meu pe care eram inscris si eu. Intrebarea mea este daca e normal sa ma puna sa platesc si impozitul la casa lor si ce mai au ei pe acolo masini etc, atat timp cat nu sunt restantieri, tot ce au de platit este de anul acesta si tehnic mi se pare aiurea sa ma obligi sa platesc ceva pentru care inca mai am termen de plata.
Multumesc
IneedHelp!, utilizator