Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Cum se inregistrează NIR-ul?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Cum se inregistrează NIR-ul?

BUNĂ ZIUA
Am un PFA care se ocupă cu haine second hand. Pe facturiile sunt in kg, dar se vinde la bucata. Cum se inregistrează NIR-ul? Mulțumesc.
george-neagu, moderator