Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Buna ziua! Va rog sa-mi spuneti care ar putea fi codul ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Buna ziua! Va rog sa-mi spuneti care ar putea fi codul CAEN pentru ...

Buna ziua!
Va rog sa-mi spuneti care ar putea fi codul CAEN pentru un PFA al carei obiect de activitate este consultanta educationala?
Aceasta consultanta educationala consta in servicii de consiliere ale elevilor care doresc sa aceseze universitati de top din strainatate.
Cu multumiri,
Luminita Diaconu
CAEN 8560– Activitati de servicii suport pentru invatamant
Multumesc pentru raspuns! Dar pentru vanzare de produse (educationale) care nu apartin PFA-ului exista un cod CAEN separat (de exemplu 8559: Alte forme de învățământ n.c.a.)? Multumesc anticipat!