avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 300 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua.As dori sa stiu cum pot gasi arhiva ITA ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua.As dori sa stiu cum pot gasi arhiva ITA BUCURESTI AUTOBAZA ...

Buna ziua.As dori sa stiu cum pot gasi arhiva ITA BUCURESTI AUTOBAZA 1 TITAN pentru adeverinta de grupa a II A.
Multumesc.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:04, 27 Martie 2024
Luati legatura, pentru arhiva, cu : S.C. IUDICIA S.R.L.
Calitate: lichidator judiciar Titan Transport SA fosta ITA Bucuresti Autobaza Titan
Nr. de ordine în RC: J40/16599/2004
Sediu: BUCUREŞTI, str. G-ral Dr. Demosten Athansie, Nr. 34A
Buna ziua,
Am incercat sa gasesc arhiva ITA Autobaza1 Titan si nu am reusit sa iau legatura cu Sc.IUDICIA SRL la adresa dar nu imi raspunde nimeni la poarta.Rog pe d-na Claudia sa imi spuna daca a reusit si cum anume
Multumesc
Mergeti la Registrul Comertului si interesati-va de aceasta societate ...este posibila sa nu mai existe sau sa fi fuzionat cu alta societate.
Buna ziua,

Ati reusit sa gasiti arhiva ITA BUCURESTI AUTOBAZA 1 TITAN? M-ar ajuta mult un raspuns. Va multumesc frumos.
Lichidator societatii este radiat de la ONRC din 2010 ...intrebati la arhivele nationate daca stiu ceva

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Arhivă sc transporturi auto contrans sa (i.t.a.comerciale bucurești - autobaza 4 transcom) Gheorghe_gh Gheorghe_gh Bună ziua, Are cineva cunoștință unde se află Arhiva Societății SC TRANSPORTURI AUTO CONTRANS SA (denumită anterior anilor 1991 I.T.A.Comerciale ... (vezi toată discuția)
Cine elibereaza adeverinta de grupa de munca de la s.c. contransar ... Carpatii Carpatii Cine elibereaza adeverinta de grupa de munca de la S.C. CONTRANSAR S.A. Bucurersti din perioada 1989 - 1992,Inteleg ca societatea este radiata , si nu gasesc ... (vezi toată discuția)
Buna dimineața!va rog frumos sa mă ajutați cu găsirea arhivei ... vikyraiciu@yahoo.com vikyraiciu@yahoo.com Buna dimineața!Va rog frumos sa mă ajutați cu găsirea arhivei firmei Network Electronica International SA care a funcționat in perioada 1994-1999 in ... (vezi toată discuția)