Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua.As dori sa stiu cum pot gasi arhiva ITA ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua.As dori sa stiu cum pot gasi arhiva ITA BUCURESTI AUTOBAZA ...

Buna ziua.As dori sa stiu cum pot gasi arhiva ITA BUCURESTI AUTOBAZA 1 TITAN pentru adeverinta de grupa a II A.
Multumesc.
Luati legatura, pentru arhiva, cu : S.C. IUDICIA S.R.L.
Calitate: lichidator judiciar Titan Transport SA fosta ITA Bucuresti Autobaza Titan
Nr. de ordine în RC: J40/16599/2004
Sediu: BUCUREŞTI, str. G-ral Dr. Demosten Athansie, Nr. 34A
Buna ziua,
Am incercat sa gasesc arhiva ITA Autobaza1 Titan si nu am reusit sa iau legatura cu Sc.IUDICIA SRL la adresa dar nu imi raspunde nimeni la poarta.Rog pe d-na Claudia sa imi spuna daca a reusit si cum anume
Multumesc
Mergeti la Registrul Comertului si interesati-va de aceasta societate ...este posibila sa nu mai existe sau sa fi fuzionat cu alta societate.
Buna ziua,

Ati reusit sa gasiti arhiva ITA BUCURESTI AUTOBAZA 1 TITAN? M-ar ajuta mult un raspuns. Va multumesc frumos.
Lichidator societatii este radiat de la ONRC din 2010 ...intrebati la arhivele nationate daca stiu ceva