avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 410 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Buna ziua. Va rog sa ma ajutati cu cateva informatii: ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Buna ziua. Va rog sa ma ajutati cu cateva informatii: 1. Codul ...

Buna ziua. Va rog sa ma ajutati cu cateva informatii:
1. Codul CAEN pentru organizare evenimente (nunti, botezuri, petreceri private, aniversari, lansari de produse) este 9329?
2. Pentru obiectele realizate handmade (buchete, aranjamente, cocarde, lumanari, pictat tavi, pahare) ce cod CAEN trebuie sa pun?
3. Pentru vanzarea atat pe internet, cat si in cadrul unor targuri sau evenimente ce cod CAEN este indicat sa aleg?

Alte discuții în legătură

Vânzare produse handmade ionelbaciu87 ionelbaciu87 Vrem sa confectionam decoratiuni hand-made si lumanari decorative de sezon cu scopul de a le vinde la targurile de specialitate,stradal si/sau pe internet. ... (vezi toată discuția)
Infiintare firma Alexandru-Andreea Alexandru-Andreea Buna ziua,eu impreuna cu logodnicul meu vrem sa deschidem un magazin cu produse pentru evenimente fericite si nefericite ale vietii(botezuri,nunti si ... (vezi toată discuția)
Cod caen rusramona rusramona bun aziua am un bar-restaurant si vreau sa adaug coduri caen pentru : organizare evenimente si inchiriere spatiu evenimente, ma poate ajuta cineva sa-mi spuna ... (vezi toată discuția)