avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 188 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Trebuie sa îmi adaug si alt cod Caen?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Trebuie sa îmi adaug si alt cod Caen?

Bună ziua, sunt evaluator de daună agricolă și posesor de Pfa cod Caen 7112.
Doresc să colaborez cu o firma pentru vânzări de inputuri agricole și achiziție de cereale. Trebuie sa îmi adaug si alt cod Caen pe lângă 7112?
Ultima modificare: Luni, 31 Ianuarie 2022
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Coduri caen pentru case de marcat pfa paulnemes paulnemes Buna ziua. Sunt o PFA cu activitatea principala 0113 cultivarea legumelor si a pepenilor, a radacinoaselor si a tuberculilor. Pentru a lucra cu o casa de ... (vezi toată discuția)
Ce cod caen trebuie sa folosesc? cris_cros cris_cros Buna ziua, sunt inginer electromecanic angajat la CFR. Doresc sa fac un PFA si sa Execut desene tehnice pentru o firma din Germania . Ce cod CAEN trebuie sa ... (vezi toată discuția)
Adaugare cod caen Dorin Baleanu Dorin Baleanu Buna ziua, Am PFA cu codul CAEN 7112 si vreau sa dezvolt o noua afacere: vreau sa inchiriez un autoservice si sa demarez activitatea. Pentru asta cred ... (vezi toată discuția)