Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Trebuie sa îmi adaug si alt cod Caen?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Trebuie sa îmi adaug si alt cod Caen?

Bună ziua, sunt evaluator de daună agricolă și posesor de Pfa cod Caen 7112.
Doresc să colaborez cu o firma pentru vânzări de inputuri agricole și achiziție de cereale. Trebuie sa îmi adaug si alt cod Caen pe lângă 7112?
george-neagu, moderator