Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna seara.Astazi am aflat rezultatul la analize și ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna seara.Astazi am aflat rezultatul la analize și au ieșit ...

Buna seara.Astazi am aflat rezultatul la analize și au ieșit 2 la mie .care ar putea fi sancțiunile nu am mai avut evenimente nici odată ?Va mulțumesc !
Fară o aparare eficentă, de principiu, riscati o condamnare.
Individualizarea pedepsei se face in functie de circumstantele reale si personale.
Fiind vorba de o infractiune de pericol, valoarea alcoolemiei reprezinta un criteriu important la stabilirea pedepsei.
Angajati-va avocat specializat in astfel de cauze si stabiliti impreuna strategia apararii.
~ Conținut șters la cerere ~