Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cum pot afla din revisal daca partenera mea care ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cum pot afla din revisal daca partenera mea care divoteaza ce ...

Cum pot afla din revisal daca partenera mea care divoteaza ce venituri are si ce vechime are in perioada de 15 an
NU aveti cum sa aflati dvs., ci doar instanta de judecata.