avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 450 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cum pot afla din revisal daca partenera mea care ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cum pot afla din revisal daca partenera mea care divoteaza ce ...

Cum pot afla din revisal daca partenera mea care divoteaza ce venituri are si ce vechime are in perioada de 15 an
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 14:49, 9 Martie 2022
NU aveti cum sa aflati dvs., ci doar instanta de judecata.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Act aditional - marire salar , neinregistrat in revisal, dar contabilul sustine ca s-au platit contributii la valoarea marita . BFlor BFlor Buna ziua, In cadrul firmei in care am lucrat mi s-a marit salariul brut , in 2012, de la 1200 la 1400 ron. Cel putin asa era trecut pe statul de plata pe ... (vezi toată discuția)
Contract de mandat paulica_67 paulica_67 perioada cat indeplinesti functia de presedinte al unei asociatii de propietari constitue vechime efectiva in munca?pentru ca am inteles ca nivelul ... (vezi toată discuția)
Cum pot beneficia de concediul de crestere/indemnizatie a copilului MariIonescu MariIonescu Buna ziua! Am o intrebare...Am lucrat cu contract de munca de la varsta de 20 de azi(in prezent am 25),iar in luna aprilie mi-am schimbat locul de munca.Recent ... (vezi toată discuția)