Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general D101 pentru ONG (pentru 2021) se depune obligatoriu in ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

D101 pentru ONG (pentru 2021) se depune obligatoriu in format electronic?

Doresc să ştiu dacă D101 pentru ONG incepand din acest an (pentru 2021) se depune obligatoriu in format electronic? Care este actul normativ care reglementează această obligativitate. Vă mulţumesc.
george-neagu, moderator