avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 581 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Intrebare...recuperarea cheltuielilor cu bransamentul ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Intrebare...recuperarea cheltuielilor cu bransamentul electric ...

Intrebare...recuperarea cheltuielilor cu bransamentul electric cf ultimelor reglementari se face si din urma(2021)sau e valabil numai pt viitor!

Alte discuții în legătură

Separare consum energie electrica mariusmg mariusmg Buna ziua, rog ajutor pt. urmatoarea situatie: acum 4 ani am făcut pe numelele unui vecin un branşament energie electrica legal deoarece la acea dată eu nu ... (vezi toată discuția)
Important!!!!cât durează legal racordarea la rețeaua de electricitate ... Miha Stefan Miha Stefan Buna ziua!Am depus cerere de racordare la rețeaua de electricitate in luna Mai a anului trecut.Ni s-a spus că suntem clienți non-casnici, pentru că nu avem ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! va rog frumos sa ma ajutati cu un sfat , o indrumare ... FlorentinaMiloiu FlorentinaMiloiu Buna ziua! Va rog frumos sa ma ajutati cu un sfat , o indrumare cu privire la situatia de mai jos.! In luna noiembrie 2020 am depus dosarul pt bransament ... (vezi toată discuția)