Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere magistratura 2010
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere magistratura 2010

Stie cineva daca s-a stabilit data pentru admiterea de anul acesta?
sunt de aceeasi parere dar incep sa ma indoiesc tare de tot
:(dintre cei care au luat si au mers la serviciu, nu intra nimeni sa ne spuna cum este...
ContSters114893, utilizator
Nu cred ca mai au timp :D!
s-au semnat decretele
[ link extern ]
buna! e adevarat ca nu mai avem timp sa intram de acum inainte...
eu sunt franta de oboseala, fac naveta 140 km pe zi si inca nu m-am obisnuit.
la instanta atmosfera e una placuta si colectivul e super asa ca sunt incantata.
o sa intru in sedinta din septembrie.